Listopad 2011

K.S.S.T.S.S

9. listopadu 2011 v 14:47 | Miška |  Everything else
Už nejsem ani nápaditá. Prostě když se to všechno s**e tak se to s**e. Prostě se z domů nemůžu dostat na blog ani z jiného počítače, jen školeního, jelikož jsem se z něho neodhlásila. Je to vážně na hlavu, nevím, co s tím budu dělat. Nevím proč a ani mi nejde poslat heslo, prý uživatel ani e-mail neexistují. Buď to se ozvaly hromy Standovy, nebo se holt někomu nelíbí mé stránky. Máte to dát najevo, nemám ráda sraby, co se mi to bojí říct přímo. Je to ubohé. Každápedně jak to je, jedno je jasné, ze školy psát nemůžu. Takže nevím, jak to celý skončí.

Nicméně blahopřeji Marsákům k dvojnásobnému titulu MTV. A říkejte si, co chcete. Ale mě se Jaredův novej účes líbí. Shannovi to taky slušelo a Mofík se taky projevil. :D U 1R ani LH nic. Jen Coldplay vydali své nádherné album. Stojí za to si poslechnout.

Mějte se hezky, stýská se mi. Ach jo :/

Tady máte mé důvody, proč se na blog nedostanu a je mi z toho už blbě. Omlouvám se, že vás nenavštěvuju, není to něco osobního, ale je to z toho důvodu, že kdykoliv se dostanu na blog.cz tak to ve mně vyvolává chmurné myšlenky. Díky za pochopení. :)