Září 2011

Jsem taky KAPUT!

13. září 2011 v 9:21 | Miška |  Žvásty
Ano i mě už zasáhla nemoc. Doufám, že to nebude dlouho. Protože zrovna teď potřebuju vědět zápisky a poznámky k učivu, vysvětlení k dané látce, apod. I když momentálně jsem radši doma, už včera to bylo pro mě náročný. Málem jsem se udusila kofolou. :D Ty zatracené dýchací cesty. :D Bolela mě hlava, uši, nos, pak i břicho, takže sranda. To už se mě máma ptala, esli jsem OK, tak jsem eště kývala na souhlas, i když jsem se pomalu nemohla zvednout a učení mi bylo přímo odporný. No, ale pak přišla milá drahá teplota. A to už jsem jaksi nemohla nikoho přesvědčit, že jsem OK. Takže jsem teď doma. Minimálně na 2 dny. Furt mám rýmu, bolí mě uši, nos a zátylek a teď ke všemu se mi vrátila bolest v krku. Neptejte se mě jak se cítím. :D Co to znamená, kromě pití čaje a polykání prášků jako zavislák? No, asi tu bude víc článků. :D
K tomu všemu je i moje kámoška nemocná. Včera jsme se o tom všem eště bavily. Já, velká spotřeba kapesníku a ona kašel na třetí. Prostě dvojka jak sviňa. :D Pak jsme se bavily s druhou kámošku, sedím před ní a ukazovala jsem jí, že nejsem jediná nakažená a tak jsem ukázala prstem za ní, že i další člověk je nemocen. Zrovna sedíme tak hezky, jedna před ní, druhá za ní. :D Dovolím si citovat onu kamarádku, esli si to bude číst, tak ať zdovolí. 'Tady jsou všichni nemocní.' Ale tak mělo to výhodu, jako třeba, že vás nikdo nechtěl pustit a vy jste řekli 'pusť mě, nebo tě nakazím'. A všichni dělají mezeru. :D
No nic, já vím, jsem cynik. :D
No a na závěr si dovolím postěžovat, třídní řekne 'Jediná Míša by si tu dneska zasloužila 1' z dějepisu, a pak mi jí nedá. No to je vrchol toto. Mám neštěstí v štěstí. :D
Na závěr další song, který teďka hraju na replay - OneRepublic a 'Sucker Punch'. (sry za tu kvalitu a ten hlas před tím.)

Placebo - Protège Moi

10. září 2011 v 16:29 | Miška |  Everything else
Tak vás opět zavedu do mého malého hudebního koutku. Tento týden děsně ujíždím (kromě 'klasického' playlistu) na Placebu a téhle nádherné písničce. Je i plně anglická verze, ale mě se víc líbí ta francouzská. Je mi jedno, jestli někdo má nějaké předsudky vůči této kapele. Mě se jejich hudba líbí. A to je to hlavní. ;)
Nejenže je to krásně zkomponová muzika. Ale ten text 'Protect me from what I want' je někdy i značně pravdivá. ;)
Dovila jsem si text písničky přeložit. Akorát neručím za přesný překlad. Nejsem nejlepší francouzštinář na světě. A značně vypomohl google. Jestli bude někdo chtít kopčit tenhle vadnej překlad, tak aspoň nějaký zdroj prosím. ;)


Mars, OneRepublic, The Tudors!

10. září 2011 v 11:27 | Miška |  Art
Tak se opět po týdnu hlásím. Upřímně, nevěděla jsem, co mám psát. Moc se toho nestalo - škola, škola, kadeřník a blost v krku. Nic víc, nic míň. Jo, jen jsem se vlastně zbláznila, chtěly jsme s kámoškou jít do anglické debatní ligy, ale nevím, jak to dopadne. ;)
Jinak "recenzi" na Biebra za chvíli posílám. Měla jsem menší problémy s netem. ;)

No a zpět k wallům, zde je série mých nových wallů s Ryanem, Jaredem a Anne Boleyn. Mám ještě jednu se Shannimalem, ale ten se mi značně nepovedl. :D


Lifehouse a Bieber?

4. září 2011 v 17:04 | Miška |  Lifehouse
Včera jsem se dostala do debaty o Biebrovi...no, kritiku na něj psát nebudu, jelikož by z toho byl 10ti stránkový sloh a padala by peprná slova. Všichni sdílenci žánru rock, metál a lidé s mozkem mají zhruba podobný obrázek o tomto rádoby 'zpěvákovi'.
Nejvíc mě ovšem naštve, když udělá cover na mojí oblíbenou kapelu a hlavně takovou nádhernou písničku - You & Me. Taková krása a on si jí dovolí zprznit a následně i ukrást. Okopčí melodii a přidá vlastní text, který rozhodně není tak senzitivní, pod většiny textu si nedokážu nic představit ani daná slova nedávají smysl. Laciná slova. Prostě tuctová love songovka. Nic novýho k nabídnutí. 'I'll be the greatest fan of your life.' to mluví za vše. Promiňte, ale na takový slova by mě žádnej kluk nedostal. Lehce prozřetelný. Asi bych na něj vysypala odpadky. Fakt né díky. Navíc to zpívá děsně otravným hlasem. Omlouvám se, ale je to můj osobní názor a nikdo mi ho nevyvrátí. Akceptuju názor všech jeho fanynek (s fanouškama jsem se ještě nesetkala), ale ještě jsem do jejich mysli, co je na něm tak senzačního nepronikla.
Každej umí 'vzít' hudbu úspěšnýho songu, přidat nějakej text, hlavně že nějaký 13ti letý holky u něj budou slintat. A takto prosím vzniká hit!
Když jsem poprvé viděla 'Bieber cover Lifehouse', tak jsem si pomyslela 'WTF?!' a to 'WTF?' tu je pořád.
Odmalička vyrůstám na rocku a metalu, takže se mi ničím takovým nezavděčíte. A hlavně když popová hvězdička zazpívá song od rockové kapely, to vážně miluju a hlavně od takové, kterou mám ráda. Kam ten svět spěje.
Můžete posoudit!
Navíc Jason má 'chraplák' a širokou škálu výšek, navíc už prošel mutací, takže celkově song zní daleko daleko líp a je to ORIGINÁL!!!

Originál:


Biebrova kopie:


Bylo, nebylo!

3. září 2011 v 22:48 | Miška |  Žvásty
I když jsem tu zase nebyla řádku dnů. Tak se toho moc nestalo...hlavně u mých kapel ani tak nějak u toho, o co se zajímám ani v mém životě prakticky. Začala škola a opět návaly depek. Jo, pomalu mě to chytá, ale zatím né nějak zvláštně moc. Jen prostě nic mi nevychází, tak jak bych si přála. Že se vůbec divím. To je jen moje naivní představa. Ale nebudu vás tím zatěžovat. ;)
Jinak v pátek mi od Káti přišly triady, ani nevíte jakou mám radost! Jsou nádherný a jsem spokojená. ;) Děkuju! ;)
Jinak u OneRepublic - 1.3. měli koncert v Seattlu. Ryanovi se trochu plantali nohy. Dobře, možná měl jen trému, tak si nalil na kuráž, sice to trošku přehnal. Ale tak texty i noty si pamatoval. A přece jenom Češi toho vydrží víc jak Amerikánci, takže je to těžké posoudit. Jen doufám, že po tom nevydařeném skoku přes zábradlí, je v pořádku, přece jenom to vypadalo krutě. (link) Stihl si ještě odpočinout na repráčcích, ale já mu to přeju. ;) (link)
U 30STM - Ano, Mofík má NAROZENINY!!! Několik hodin byl i trendován ve WW na Twitteru! Jaj! VŠECHNO NEJLEPŠÍ TOMO!!! Jinak Jared našel asi svojí osudovou partnerku. (link) Asi nebude vařit, prát ani uklízet. Ale nebude mu do ničeho kecat a může jí vzít, kam bude chtít. Nebo jí nechat, kde bude chtít. No, tak všechno nejlepší do vztahu, ať vám to vydrží. :D
Sny mám zas divoký. Ne, tak divoký, jak by měli někteří z vás představy v dnešní 'dirty saturday'. Ale jsou tak crazy, že mi nad nimi běží hlava kolem.
Příští týden už píšem z ájiny, ale tak mě je to celkem jedno. Horší by to bylo z jiných předmětu. A wow, furt si ještě něco pamatuju z frániny. Hlavně se odnaučit říkat 'yeah'. ;)
No nic, neberte mě vážně a mějte se fanfárově!

Esli budete potřebovat balzám na nervy po tomhle článku zde je ;)


Design 1.4

3. září 2011 v 21:30 | Miška |  Everything else
Tak za prvé bych chtěla moc poděkovat Morty za naprosto nesmírně bezvadnej, senzační design. Moc se mi to líbí, nemůžu popsat jak moc a jak moc jsem jí vděčná. ;) A v neposlední řadě Amaranthes za záchranu a zprostředkování domluvy a vůbec, moc děkuji!

Ano, ten poslední dess, vynechávám, vůbec se mi nelíbil, katastrofa a nechala jsem ho tu jen jako provizórní případ.

No a tady už náhled. Konečně něco víc rockovýho. Wow!


DĚKUJU! DĚKUJU! DĚKUJU! DĚKUJU! DĚKUJU! DĚKUJU! DĚKUJU!