Červenec 2011

Ta Petice (aneb problém)

31. července 2011 v 18:23 | Miška |  Everything else
Tak teď se 'držte' těch popisů a obrázků. Pokusím se to vysvětlit, v čem mám problém.
Jo a omlouvám se, že to nedávám teď přímo, ale poněkud mám problém nahrávat větší soubory na blog. Ano, blog zase jako obvykle failuje. -.-


Takže první červené podtržení znamená, že jsem to tam doplnila. Připadá mi to hodně strojené, ale já nvm, když se tak píšou petice...mám to tak nechat? A to druhé - černý rámeček - no nvm...buď to tam nic nenapíšem, stejnak to budu posílat já...nebo uvedem někoho, komu je 18...mě eště jaksi není. A ten modrej 'boxík'...tady fakt nevím.


Tady nvm, jestli vůbec ty zákony mám ponechat.


Předem díky. je to důležité!

A Beautiful Lie

31. července 2011 v 16:34 | Miška |  Žvásty
Tak ty lístky se pořád řeší, to bankovnictví jasně. Akorát jsem blbá z toho vyzvednutí, takže jsem ještě napsala na fb stránku Czechelonu. ;)
Dneska byl úspěšný den. Po celou tu dobu jsem nikde nemohla sehnat cédo Marsů, jelikož zase nejsem 'nejstarší fanatik', ale hlavně že jsem někdy jím být začala. ;D Kdyby ne asi bych si obušila hlavu o ledničku. :D Jo poslouchala jsem je už dřív, ale ještě jsem si ten 'kolotoč' jaksi neuvědomovala. A absolutní závislák na hudbě jsem začala být tak od 10-11....celé 4 roky lol. No, ale 'MARS Fever' přišla s posledním cédéčkem. Docela hodně se za to stydím a hlavně si nadávám do magorů, že až tak pozdě. No nicméně jsem deska našla 'A Beautiful Lie' poslední kus až v tom posledním obchodě. Pak se divím, že jsem to nemohla najít v našem zapadákově, když ani v té Praze to není. No, ale jisté je to, že je můj! :D This Is War bylo vyprodaný. :/// Na ceně mi upřímně ani nezáleželo. Hlavně že jsem ho po té dlouhé době našla. I když milión bych asi nezaplatila...to v mé hluboké kasičce bohužel neleží. Ale nedokážete si představit mou nehoráznou radost! Po kolikátý že už to hraje? :D Maminka si zamilovala 'A Beautiful Lie' (song). Ale už má v těch mých kapelách asi trošku gulášek, kdo by neměl. Prej 'to je s tím hezkým,' járu si zamatujou všichni :D 'jak jsme se dívali na ten jejich koncert?' Ne, pamatuje si je a navíc je trpělivá, to se musí nechat. ;) Tak po kom to mám, kdo 'vymetal' koncerty a pouštěl si céda nahlas, až se babičce ježily vlasy? :DDD
Za chvíli pošlu to, s čím mám problém v té petici.
Včera byl fakt divnej den, kromě toho, že furt 'chčije a chčije'...do těch 7 večer vše ok...procházka po Fashion Aréně byla příjemná (sice mohli mít ty Lacoste boty, který měl Ryan Tedder v hodně klipech z 1. cédéčka OneRepublic, ale kdo by čekal, že u nás v ČR budou lol, ale tak stejně bych na ně něměla). Mám jedny 'skinny' rifle (nevydržely se na mě dívat v mých oblíbených roztrhaných jeanách...mě v nich určitě i pohřbí :D), pak ještě tašku do školy, atd. ;) No, ale pak to na mě trochu dolehlo a začala jsem panikařit, že se nikdy nikam nedostanu, a tak. Tak jsem si pustila dývko (Marie Skotská, královna skotská), šla spát a už je líp.
Za tvarůžkovou pomazánku a čokoládu bych se prodala.
BTW: Taky když si koupíte cédo, tak jste zvědaví co je v 'bookletu'? :D No samzřejmě a co je na CD. ;D
No nic, konec slohu, tě pic! ;)

HELP!!! Prosím

29. července 2011 v 19:29 | Miška |  Everything else
Prosím Vás, potřebovala bych pomoct! Jak se nakupujou ty lístky přes ten net na ty Marsy? A převedou si ty prachy sami nebo jak se to platí? A kde se mají vyzvednout ty lístky nebo se mají vytisknout? Jak to je? Mohl by mi to prosím vás někdo objasnit? Díky předem! ;)

Design 1.3

29. července 2011 v 19:28 | Miška |  Everything else
Po hoooodně dlouhé době je tu nový design. Už pár dní jsem něco zkoušela, a až dnes se mi to povedlo. Nic extra radikálního. Ale troška svěží barvy (zelená) a mých oblíbených seriálů a skupin. ;)
Byla bych s tím spokojená, ale to, jak ta stránka odstává mě zase víc a víc naštvává. Hrůza! Zítra to zas zkusím dát dohromady. Dnes na to už nemám náladu.
Video je skvělý, o písničce nemluvě!!! Výborná práce. ;)

A nové motto stránky: ' Music is the ONLY universal language' ~ Ryan Tedder (OneRepublic)Velký otazník aneb válka blogu!

29. července 2011 v 13:46 | Miška |  Žvásty
Nedokážu si vysvětlit, co se to s mým blogem děje. Najednou mi text začíná někde v p*deli a já nevím, co s tím. Ani nevíte, jak jsem naštvaná. Někdy mi to připadá, že to vedení blogu dělá schválně. Člověk si udělá design, kolik měsíců mu to tam drží, a pak jde vše do zelí! -.- Jestli na to někdy příjdu, co je s tím, tak se budu modlit k buddhovi, fakt už!
Co se jedná Vídně, je tu velký problém s ubytováním. Ale tak určitě jedou nějaký noční vlaky nebo busy. Tak třeba to půjde touto cestou. Nicméně už bych dneska ty lístky chtěla objednat. No nic.
Na petici se pokračuje. Jenže mi dělají nějaké věci problémy. Napíšu další článek a tam vám to popíšu. Ale bude to asi tak večer.
Furt se mi chce spát, dneska jsem spala do půl 12 a furt jsem nedospaná. Včera jsem pospávala, ale nějak to nestačí.
Vzala jsem si nějaké peníze, tak se chystám něco vynaložit na moji sbírku CD. Jelikož jsem kromě mého stálého peněžního 'vlastnictví' našla ještě nějaké ty 'zálohy'. A v Olomouci (a u nás ve městě nemluvě) není po obchodě s cédéčkama ani památky.
Jo a do bugýny mě nikdo nedostane, jak je rok dlouhej. lol Vybušila jsem se málem do studny. Šok, puštění volantu a snaha zachránit samu sebe. :D
Golfíček v telce, ale mě zbývá jen naděje v tom, že můj oblíbený hráč projde cutem lol.
Stejnak nechápu, jak někdo může zaplatit majlant za Rihannu, která beztak zpívá na play-back. Povězme si to na rovinu rockové kapely a metálové jsou na tom ohodně hůř ve snaze prorazit než popový 'cukrkandly'. První a druhá skupina se musí prosadit u lidí, když to třetí skupina díky tvářičce a imagy u agentur, který z nich udělají hvězdu. A tyto 2 skupiny si taky toho víc váží, než ti poslední, u této skupiny můj respekt a úcta je nulová. 'Pop vládne světu'. Ale já se tímto pravidlem nehodlám řídit. Jsem hrdá na svůj hudební vkus. A rock (posléze metal) bude vždy mou 'hymnou života'. ;)
Zduř!

Upravené fotky ;)

28. července 2011 v 13:16 | Miška |  Art
BTW: Mám jen já šíleného bratránka, který po mě musí stříkat vodu? -.- :D


OneRepublic - AOL Session & Regis and Kelly

28. července 2011 v 12:21 | Miška |  OneRepublic
Jojo, OneRepublic konečně zase zanechali 'pevnější stopu'. A tady je. ;)

1) Apologize - vsadím se, že všichni znáte. ;D
__flashReplacement__

2) All The Right Moves - rádiová pecka, patří mezi mé 'top' songy ;) A taky za ocenění stojí klip. :)
__flashReplacement__


Můj život = tragická komedie

28. července 2011 v 11:16 | Miška |  Žvásty
Už fakt nevím, jak jinak to mám napsat.
V pátek jsem měla vypadnout z mého 'krásného' města. Ale v ten okamžik začalo vše jet z kopce. No, úplně vše ne. Ale to nejhlavnější stopro. Auto ještě nebylo opravené a začalo se ještě víc s*át. To se dalo ještě všechno. Ale po další 4 dny se to nelepšilo, ba naopak. Teď se vám pokusit ovšem vyjasnit ten 4. den. Konečně jsme si měli auto doma. A vyjet. Všichni zpakovaní. A radostně jsme si vyjeli. Jenže po 40 kilácích. Začalo divně klepat v motoru. Tak jsme zastavili. Ten motor i trochu smrděl. No nakonec byla nejlepší odtahovka. Jenže nikdo známej nebyl zrovna ve městě. Ale nakonec nějaký 3. známý od známého odtahoval. Bezva. Čekali jsme. Najednou přijel 'Semir' (byl to nějaký chlápek z dalniční policie - nevím, jak se jmenuje, tak mu tak říkám). Prý ať si vlezem za okraj silnice. A děda byl nucen si nasadit 'slušivou' reflexní vestičku. A prý 'když přijedou cigáni, radši zamkněte auto a bíjte je krumpáčem'. :D Kobra 11 to nebyla mno. Pak jme čekali víc jak půl hodiny. A tak jsem se kochala 'krajinou střední Moravy'. Nakonec pro nás přijeli a jeli jsme po největších 'prdelích' oné 'krásné střední Moravy'. lol. Tak naše cesta skončila. Doma jsem 2x prošla kolem televize a 2x se sekla. Takže ta negativní energie už ze mě musí zářit. :D No, já už to mám odmalička (zakopávám furt o něco, 1x jsem si díky tomu rozbila čelo o plastický hrneček ve škole, díky tomu, že jsem zavadila o práh...dál radši už nejdu), ale beru to s humorem. Nakonec jsme se tomu smáli. Ale k smíchu to není. Oprava stojí už task dost. Takže to je hezká částka. Ale minule nás odtahovali 20 km před Prahou, to bylo horší. :D
No, ale včera jsme v 7 ráno jeli vlakem a v 10 už jsme byli na místě. Takže nakonec jsme dojeli. ;)
Sry, asi vás to nikoho nezajímá, ale dneska tu bude asi víc článků. Stalo se toho víc. Myslím v hudebním světe apod. ;)

A taky vám chci představit nové SBéčko Káťu. Potřebovala by velkou podporu hlavně teďka. Teprve rozjíždí blog, a tak prosím abyste se na její blog koukli. Je o OneRepublic, 30 Seconds To Mars a její tvorbě. ;))

Díky za pozornost. ;)

Mail od Live Nation!

27. července 2011 v 17:31 | Miška |  30 Seconds To Mars
Tady je přesné znění odpovědi na mou otázku, jestli 'v příštím roce plánují nějaký koncert s 30 Seconds To Mars'.

'Dobrý den,
koncert kapely 30 Seconds to Mars v blízké době neplánujeme.
S pozdravem
Radka Scavinová
LIVE NATION'

Takže by mě zajímalo, co si o tom myslíte, a jaké si myslíte, že mají být naše další kroky.

Možná teď přichází správný čas pro naši petiční akci. Ale nabízí se otázka co je to vlastně ta 'blízká doba'. Takže se s vámi chci poradit. Prosím vás, fanoušky, abyste jste napsali své názory. Moc děkuji. ;)

A VELKÝ DÍK PATŘÍ ORNE MAY!!! Bez ní bych nevěděla, jak správně postupovat a také moc děkuji za mail na zmíněnou agenturu. Díky moc, máš to u mě! ;)
A samozřejmě všem dalším, kdy do toho jdou se mnou. ;))

Depka se mnou, ruku v ruce

23. července 2011 v 16:27 | Miška |  Žvásty
'Chčije a chčije' a mě nezbyde nic jiného, než se zase utápět v mindrácích. Bohužel jsem nezůstala jen u toho, poněvadž těďka některý věci nevyšly (ten Mars koncert teďka nemyslím, jelikož ten asi dopadne, ale nějak se mi nechce, je to takový nefér, děsně moc chci realizovat tu petici fakt moc, asi je neuvidím pak znova, ale já fakt něco takovýho potřebuju, myslím tu 'petiční akci', a navíc, budu děsně ráda, já tyhle akce miluju lol). A tak jsem zdovolení 'nasraná' jak Brno. Vypadá to na špatné časy.
Fakt bych za prvé chtěla poděkovat naší 'skvělé' vládě na takovéhle fakt 'bezvadné' reformy, to už po nich opravdu nikdo nedá dohromady. Já se budu muset hodně uskromnit. A v celém životě asi bude koncert Marsů, a pak možná, jestli přijedou, koncert OneRepublic, tím jediným, co kdy zažiju. Moc bych vás chtěla vidět všechny, ale asi to nebude nikdy zrealizovatelné. :'(
Měla jsem už dneska být 1 den v Praze, zatím jsem někde, kde jsem dnesk rozhodně nechtěla být. Když se něco s*re. tak se to musí s*át ve velkým. Prostě vždycky když nekam jedem, tak se to nemůže obejít bez problémů. Pokud auto bude opravené, tak jedeme v pondělí, pokud ne, tak tu máme variantu ve formě vlaku. Jestli tímto dopravním prostředkem pojedeme, tak fakt doufám, že bude pršet. Protože sedět v zapoceným vagónu se mi víc jak 3 hoďky upřímně nechce.
Rozhodně nebudu platit drahé předplatné lístků a počkám si na ty 'oficiální', jenže jak je vidět Rakousko v tom má velkej bordel, takže jestli se vůbec na nějakej ten 'gig' dostanu, že?!
Jinak děkuji za zpátečné vazby na tu petici. Fakt moc bych si vážila, toho mailu na tu agenturu, která jim zařizuje ty koncerty. Chtělo by to ještě sice více ohlasů, a proto prosím, sdílejte dál tento návrh, ať máme co největší podporu...a také později 'podpisů', jinak to nemá cenu. Berte to prosím jako výzvu k celému ČESKÉMU ECHELONU. ;)

Jinak nejvíc se mi z celého Mars Uplugged na MTV líbil cover U2 'Where The Streets Have No Name' a 'Night of The Hunter'. ;)

Mars wallpaper

23. července 2011 v 16:03 | Miška |  Art
Nuda, je potvora. A tak jsem z 'nejnovějšího' photoshotu 30 Seconds To Mars vytvořila menší wallík. A můžu říct, že semi líbí až tak moc, že ho mám jako tapetu. Samochvála smrdí, sry. :D Tady je to dílko. ;)

A TO HLAVNÍ - VŠECHNO NEJLEPŠÍ 30 SECONDS TO MARS! ♥ =)


Mě se to nelíbí!

21. července 2011 v 11:33 | Miška |  Žvásty
Tak vám něco řeknu! To by asi nebylo tak něco neobvyklého, ale dneska ano. I když to souvisí s Marsama, dovolím si to zařadit do Žvástů.
Kdo si včera projel tour data 30 Seconds To Mars, tak ví, že se milionkrát objeví v Německu a Francii a bůh ví kde ještě. Ale Česko nikde. Nejsem naivní to prosím ne. Jen nevidím důvod, že když můžou jet do Německa milionkrát-pětkrát, tak že je to tak těžký jet do té naší matičky české! Z vlastní zkušenosti vím, že je tady má teďka celkem hodně lidí rádo, aspoň na takovej malej koncert, narozdíl od jiných skupin, to je ale na povídání do jiného článku. Proto bych měla menší návrh...udělat petici na koncert v Praze. Výsledek nezaručuju. Vím, že letos se nám to už asi nepodaří. Ale kdo ví, co Pan Leto maldší myslel tím, že se do ČR hodně hodně dlouho nevrátí. Pro něho to asi tak moc neznamená, ale pro mě, nás určitě ano. Moje rodinné problémy, chcete-li vazby, vedly k jedinému možnému termínu...PŘÍŠTÍ ROK. Pak budu mít asi konec možností, otec bude nasraný kvůli alimentům. To byla taková malá dramtická vsuvka. Promiňte jsem trochu rozčílená a není mi nejlíp. Takže jen chci říct, že pokud bychom napsali takovou nějakou petici s nějakými vhodnými důvody. Možná by se nám poštěstilo. Já toho štěstí moc nemám, ale za zkoušku nic nedáme. Minimálně máme zaručenou slávu jako ti první, co napsali Marsům petici. Třeba dostanem lízátko. :D Ok, stop mému humoru.

A teď už jen vaše názory! A šiřte tuto zpávu dál. Celý článek můžete kopírovat, ale s linkem prosím. ;)

Upřímně jsem schopná takovou zprávu napsat a do angličtiny. Mi to může přeložit můj rodinný příslušník (jejimž manželem je cizinec kanadské národnosti + učí v anglické škole). Nemám problém. ;)

Toto je konec mé válečné zprávy. Hodně štěstí! Zduř!

Šílenost na entou

14. července 2011 v 9:06 | Miška |  Žvásty
Tak se s vámi zase podělím o svůj další povedený sen :D
S mámou a tetou jsme šly na koncert 30 Seconds To Mars, ale bohuže jsme ho nestihly, právě dohrávali. A tak jsem čekala, že se s nimi aspoň vyfotím, když nic. Tak jsem začala horlivě hledat nějaký východ. Jenže nic...pak jsme to teda vzdaly a hodlaly jsme jít nakupovat, jenže pak teta záhlídla nějakej baráček, do kterýho by klidně mohli Marsáci odejít. Tak jsme se tam ptaly nějakýho chlápka a on řekl, že tady bydlí. Já plná nadšení jakou budu mít krásnou fotku :D. Jenže prý ten pán 'nic takového' pak se na nás podíval my na něho vlčí obličeje, že bychom ho nejradši rozezrvaly. Tak prý 'to by jste musely být velmi hodné a zazpívat mi toto' ani si už nepamatuju co to bylo. Ale zpívala jsem a stíkaly my slzy po obličeji, že je nikdy neuvidím s takovou. :D Moc jsem si ten text písničky nevzpomínala. :D Nakonec mě ten chlápek odvedl k exitu, kde zrovna stál Jared, a tak jsem ho koktavě poprosila, jestli by se nemohl se mnou vyfotit. On s radostí souhlasil, a pak se mě zeptal, jestli s ním nechci jít někam ven. Tak jsem samozřejmě souhlasila. Šli jsme do nějakýho baru, restaurace bo co. No a pak...jsme spolu strávili noc :DDDD a on mě a mojí mámu a tetu pozval na zkoušku Marsů. :D Pak jsme se tam nějak octly. Ale víc si nepamatuju, probudila jsem se. :D
Škoda, moc hezký sen po čase. A konečně na mě Jared nebyl nas*anej. :D Být to tak skutečností (lol), to už bych vm ho dámy nedala. ;P :D
By mě zajímaly vaše nějaké koncertní sny, sem s tím. ;D
Dneska budu mít dobrou náladu, to cítím v kostích :D

Poslušně hlásím návrat!

8. července 2011 v 22:31 | Miška |  Žvásty
Ano, ano, opět vám přicházím zamořovat blogové ovzduší svými psychadelickými články. Moc se omlouvám svým SBéčkům, mimochodem, hodně jste mi chyběli a chci vám říct...mám vás ráda, moji šmoulové ;DDD, za mojí neúčast a to, že jste sem chodili a mysleli si, třeba zase přidá článek, jenže ona nic. První důvod - upřímně jsem zase trpěla takovým tím, mě už ten blog zase nebaví (to asi známe všichni), bohužel na úkor vás všech. Druhý důvod - hurá prázdniny a 'očekávání' z vysvědčení - mám jednu dvojku mezi náma mimochodem :D z matiky, holt typicky 'ženský' předmět. ;D A třetí důvod - momentálně teďka jsem byla mimo domov a měla hodně ale hodně pomalý net. Nepřeju vám to. Plus pohledy babičky a dědy alá...že jsem na tom počítači hodně dlouho. Jenže co mám dělat. Jako byla jsem na chatě. A tam se kromě opalování nedá nic dělat. Takže si moc nevyberu. A kanasta vás po 4 kolech, z toho 1 úspěšné pro vás, za chvíli přejde. No nic.
Jinak VEEEELKÁÁÁ GRATULACE TOMOVI A VICKY KE SVATBĚ!!! Doufám, že se jim bude dařit min. tak stejně jako se daří 30STM. ;) Docela jsem nešťastná z toho, co řekl Jared na Primě nebo Nově, že se do ČR nevrátí hodně dlouhou dobu. Já se na ně chystala na příští rok. A tak si svůj raneček budu muset zase rozbalit. Jestli si dělal Jared srandu, tak mě asi jebne. Ten chlap mě jednou zabije. Nejenom svým sexy tělíčkem, hlasem a charismatem. Ale todle mě taky dostává, ale trochu jiným způsobem. Jo, ať si odpočine, furt na turné, už je z toho chudák nemocnej. Ale ten koncert pro ČR by mohl dát. :DDD Ale teďka jsem četla článek s nima v Rock&Pop a tam Shannon říkal, že mají i na příští rok nabitej program s turném. Takže se nechám překvapit. Radši raneček je pořád zabalenej. A tatínka nechávám 'nažhaveného'. ;D Doporučuju koupit. I zajímavý článek je tam, co znamenají a jak vznikly názvy různých kapel. Fakt dobrej článek. A jejich tam víc takových. ;) Sice na NME to nemá ale co. :)
Jinak Jason (z Lifehouse) měl před třemi dny narozeniny. TAKŽE TAKÉ VŠECHNO NEJLEPŠÍ A HODNĚ ÚSPĚCHŮ A SKVĚLÝCH CÉDÉČEK A TEXTŮ!!! Ale o něj nemám strach, to je taky takový talent, který ani ty přání nepotřebuje. Miluju jejich písničky a texty. A hodně mi už pomohly. Takže DÍKY! ;) Samozřejmě také můj 'sex idol' haha. No to je prostě vražedná kombinace - hudební génius + sexy jak cyp a ke všemu to nebezpečné charisma. ;)
No a OneRepublic skládají a skládají nové písničky na jejich nové album, které výjde příští rok. ;) Všichni fanoušci jsme opět natěšení jak na Ježíška ;D. Ale příští rok, jsem ubezpečená, že je uvidím!!! Jupí! ;)
Teďka momentálně v telce sleduju The Borgias...vřele doporučuji, perfektní seriál. Pokud jste viděli Tudorovce a líbily se vám, tak vám garantuju, že tento seriál budete taky zbožňovat. ;) Plus Natalie Dormer bude hrát v Hře o Trůny, někde jsem četla, že to budou vysílat i u nás, ale zatím to nemůžu najít. A od nedělka máme zase od první řady milovaná Tudorovce - moje dávka emocí. ;D
Jinak četli jste, co se stalo Johnnymu? Já si osobně nemyslím, že se pokusil spáchat sebevraždu. Navíc The Sun je něco jako náš Blesk, takže se tomu dá věřit jako slepici, že umí mluvit. Já četla na jedné stránce, že opět upadl do pití, a že to přehnal, tak ho transortovali do nemocnice a následně na to ho pustili. Ráda bych tomu věřila. A upřímně do Johnnyho bych tu sebevraždu ani netipla. Takže doufám, že časem pravda vypluje na povrch. Zatím mi nezbyde, než mu popřát, ať se drží! Je to bezvadnej herec!


Tento rozhovor jsem speciálně vybrala! Za prvé jeden z nejnovějších. A za druhé nemůžu si pomoct, tady to Járovi děsně sekne. Fakt moc! A Řecko? Hned bych jela. Takže máte tip na prázdky. Nezajedem na 'last minute'? ;D Mohli bychom pozvat i kluky, co říkáte? :D