-R E D R O S E- (část třetí)

20. června 2011 v 10:45 | Miška |  Storky
Trošku kratší, ale já to psala během balení tašek, takže promiňte. ;D Ale chtěla jsem to 'přerušit' v zápletce ;D Trošku feministického pohledu, ale nedivte se jí. ;D Právě jsem v Anglii - přednastaveno. Takže doufám, že jste okay a já taky. ;DDD
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Co s tím máš?" zeptala jsem se výhružně
"Tak s kým?" začala přitvrzovat má drahá kamarádka.
"Ježiš, s nikým, a vůbec je to moje věc. S nikým!!!" velmi uraženě jsem podotkla. A než něco stačila říct, odešla jsem do svého pokoje.
Tam jsem si lehla do postele. A začala brečet. Proč vůbec brečím? Nemůžu na ten důvod přijít. Vždyť se zase nic tak hroznýho nestalo. Normální holky by byly štěstím bez sebe, ale já? Já tu brečím! Ne, nic se nestalo. Jen jsem se vyspala s neznámým klukem. Počkat? Použili jsme nějakou ochranu? NE!!! No, bezva, teď čekat, jestli mi naroste břicho nebo ne. Panebože, máma mě zabije, otec mě zabije, nedokončím školu. A na toho fracka nedostanu ani penci. Prostě si užil a tím to pro něj končí. Jsi blbá, jsi blbá, jsi blbá! No a ještě další věc, možná horší než to banděro. Takovýhle "STAR" mývají všelijaký choroby, takže jestli dostanu AIDS, tak mu pěkně poděkuju. Nesnáším ho a nesnáším sebe! Být v jiným stavu, nebo mít AIDS a podobné takové choroby? Ani jedno. No nic rychle zmiznu z bytu a půjdu si koupit těhotenskej test. A pak se uvidí.

Jenže já v minutě usnula. A probudili mě až pozdě večer. Super. Tak dneska to už na ten obchod nevidím.
Přišla jsem ke stolu jako duch. Byla jsem bělejší než protější stěna bytu.
A hele, Petr vařil. Tak to bude něco speciálního.
Pak to zkusil znovu on: "Já vím, že o tom asi nechceš mluvit, ale komunikuj s námi trochu. Chceme pro tebe jen to nejlepší…" horší jak naši "pokud se stalo něco hroznýho, tak nám to řekni, jsme tu proto, aby ses nám mohla kdykoliv svěřit a my tě podpoříme." Po tomhle projevu se mi chce brečet, už jen proto, co řekl.
Já si toho vážím, ale nemůžu jim to říct. Za prvé, nejsem na to psychicky připravená. A ani fyzicky nevím, jak je to vážný.
Slzy v očích a odpověděla jsem jen: "Promiň, já o tom zatím nechci mluvit, nemám to uvnitř ještě sama uspořádaný. Moc si vážím toho, jak si o mě děláte starost a….MÁM VÁS RÁDA! Ale tohle si musím nejdřív vyřešit sama se sebou, a pak to řešit dál." Rozbrečela jsem se ještě víc a Pet s Anne mě instinktivně začali objímat. Kdyby věděli, jak moc je mám ráda, to nejde ani popsat. Ale momentálně mám v tom všem opravdu velký zmatek a nevím, z čeho mám být dřív nešťastná. Vysílením jsem nakonec usnula na koberci.
Ráno jsem se vzbudila v 7 hodin. A jako kdyby mě píchla včela, rychle jsem se oblékla a pádila do lékárny pro ten test, který má určit mojí budoucnost. V lékárně se ta baba na mě divně dívala. V mžiku jsem vypadla. A dívala se na můj "osud", jako by to měla být dýka, která mě zavraždí.
Test by měl být ve 2 minutách hotov. Sice je to rocková hvězda, ale ani tak rozhodně nechci dítě. Teď ani nikdy. A navíc by se k němu vůbec nepřihlásil. Takže co.
Test je…NEGATIVNÍ!!! Naštěstí! Ze srdce mi spadnul 9ti tunový kámen. Jeden z 50ti problému opadl. Akorát mě fakt děsí ty pohlavní choroby. Kdyby mi teď přišel do rány, tak se asi neudržím. Zmetek. Chlapi se asi fakticky nikdy nezamilují. Zajímá je jen jediná věc a to je - repro…tedy teď to naštěstí opadlo uff…myslím SEX!
Doma mi už bylo líp a kamarádi byli veselejší. Celé ty týdny se už pak ani nezeptali.
Jednou jsem šla městem a viděla jsem 4 týpky. Musela jsem přivřít oči. Ne, bohužel, mě zrak nešálí, jsou to kluci z 1000 Years Before. Měla jsem tendenci se skrýt. Vím, že jim asi o mě neříkal, to asi určitě. Kdybych byla modelka, herečka, zpěvačka nebo tak podobně, tak to možná ano, jako svůj "úlovek". Ale mě? Těžko. Bylo vidět, že něco nebo někoho hledali. Že by svého Dona Juana? Asi to tak bude, bez něho se určitě neobejdou.
Bylo to divné, ale vnitřně jsem se začala smát. Po minutce mě zaregistrovali a já radši "vzala nohy na ramena".
Pořád bych mu nakopala. Možná, už ne s takovou razancí a nadšením.
Ve čtvrtek jsme ve škole začali brát detailněji manželky Jindřicha VIII. Ten byl taky pěknej "grázlík". Chudáci manželky. 2 z nich popravil, 1 se chystal, 1 poslal do hrozivých podmínek, 1 nazval koněm a 1 umřela kvůli jeho "vytouženému" synovi. Nakopat! Taky býval "rockstar" svojí doby, a jak se v pozdějších letech choval ke všem ostatním? A z rozmaru popravoval, koho si jen umanul. Kapitola sama o sobě!
Večer jsme si objednali s An a Petem pizzu. Šla jsem dolů ještě vyzvednout poštu. V tom mě zastavila vrátná, že tam někdo na mě čeká. To bude asi ten chlápek s pizzou.
Vyběhla jsem ven a tam stál…
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Díky za podporu a pišt kometáře, ráda uvítám vaše názory. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama