Doprčic aneb rezignace!

2. června 2011 v 19:38 | Miška |  Žvásty
Takže zaprvé moc 'děkuji' Marký, Inge a Mishka za staré/nové závislosti! ;D Totéž platí o mé kamarádce. :D

Jop, tak jsem se rozhodla, že na některé 'věci' v mém životě holt rezignuji, hlavně dneska...já nvm...jestli se mi to zdálo nebo ne...nebudu rozvádět.

Někomu bych ráda zahrála 'The Kill'. Možná že si to nezaslouží, ale asi ano, po těch mnoha věcech, co byly velmi trefně sarkasticky řečeny před mou osobou...no comment.

K 'téma týdne': NA POHÁDKY NEVĚŘÍM!!!

Promiňte zase za poměrně 'dusivý' článek, ale někde to holt ventilovat musím.

Nikdy jsem si nevšimla, že jsou sedmáci takový 'snůšky hormonů'. Fakt ne :D Patnáctiletý už mě nevyvedou z míry ale toto!

Jako debil jsem se učila včera tu chemii a co si myslíte?! Nepsali jsme -.- No já už se to přeučovat nebudu, jen ty rovnice doplním.

Dneska jsem byla bez sluchátek a byla jsem jak narkoman bez své dávky...fakt. Nakonec jsem vyhrávala na celej gympl. Prý 'Máš to moc nahlas, ztlumto.' Ani mě nenapadne. ;D :P

Přístí pondělek mě čekají zkoušky z keyboardu...'velmi se těším'. :D Eště rok, a už budu mít úplné základy a můžu si vyhrávat špačkům. :D Ti budou mít radost.

Mamince se líbí Jared a tatínkovi se líbí 30 Seconds To Mars. Maminka se mnou pojede na OneRepublic a tatínek možná na Marsy. Ale ale až příští rok...furt lepší než nic. ;)

Nechtějte po mně, abych vám nakreslila Karla IV. ve stáří...protože bude vypadat jak po omlazovácí kůře :D + ho vůbec samozřejmě nepoznáte...až to budu mít hotový (Výtvarná výchova) doplník obrázek 'před a po' mém zásahu. ;D

Zítra čtvrtletka z matiky + fránina. A nemám první hodinu! Aspoň něco. Ale máme na (po)přístě natočit dokument/film/videoklip...videoklip jsem raději zavrhla kvůli tomu, že rozhodně nechci být jak ty nanynky na YouTube, co se snaží dělat 'svůdné tance a pózy'. Dokument...to nevíme - kámoška se zajímá o astronomii a já historii, takže to moc dohromady nejde. Takže nakonec asi uděláme komedii. :D Dost blázni jsme tak to jen natočíme a máme to! ;D

Řeknu vám, že je to fajn mít opravdové přátelé - hlavně 2 moje nejlepší kamarádky a ještě lepší je, když v nich máte bezva podporu a oporu. ;)))))

Jéé a díky, že se to tady tak hezky zaběhlo a někdo ty moje žvásty čte. ;)))

+ VÍTÁM SVÉ NOVÉ SBÉČKO - AMARANTHES!!! Moje depresodvojče...ne dělám si srandu. Bezva holka, má stejné zaliby, nálady, pocity a problémy. =)

Tak nic já už sklapnu a ukážu vám 'nový' fenomén jménem KAISER CHIEFS!!! ;)

Tudle písničku mám nejradši →
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marký Leto Marký Leto | Web | 2. června 2011 v 19:58 | Reagovat

vůbec nemáš zač :-) Jsem ráda,že jsem tě "nakopla" do závislosti ;-)

2 Miška Miška | Web | 2. června 2011 v 20:00 | Reagovat

[1]: ;D Díky ;-)

3 Amaranthes Amaranthes | Web | 2. června 2011 v 20:30 | Reagovat

Aha..koukám, taky gympl...já ho mám půlku..přesněji řečeno 4 roky, teď jsem na střední...a to jen kvůli...No..to je moc osobní a na moc dlouho, takže nemůžu riskovat, že by se to dostalo do nepovolaných očí :-(  ;-)
Čtvrtletku z matematiky píšeme naštěstí až od pondělka za týden..(s matikou mám taky velký problém, ne jako s předmětem, ale s učitelem..v dobrém slova smyslu ;-) ) - tj. druhý problém mého života - správní muži na nespravných místech, které v životě nemůžu mít..nebo můžu, ale okolnosti se "doserou" (jinak to říct snad ani nejde....)...
Moje mamka mě dnes donutila, abych jí zase pustila Jareda, jelikož už ho poslouchám víc než 5 let, tak už je na ně zvyklá a naučila jsem ji je poslouchat :-) Ale trhá mi srdce jejich koncert a to, že se na ně asi nedostanu...ale na One Republic bych taky zašla ráda, kdysi jsem je měla moc ráda a ještě teď si je ráda poslechnu :-) Já se snažím ty deprese řešit v sobě, protože opravdu nemám jednoduchej život a snažím se hlavně s tím nikoho neotravovat, takže mi už rodina říká, že jsem chladná, jenže já toho cítím až moc a nemůžu jim to říct, protože máme jako rodina taky velké problémy a nechci jim přidělávat další starosti :-)

4 Miška Miška | Web | 2. června 2011 v 20:54 | Reagovat

[3]: To neva a chápu...taky kdyby někteří narazili na něco kdybych se velmi rozepsala, tak...;-)
Se máte. ;-) Ale mě už to stejně nezachrání.
Jo s těma chlapama je to u mě stejný...udělají třeba první krok a já si uvědomím, že jsem se zamilovala až po tom a nebo to doseru...vlastně vždycky i potom...navíc se nerada hned otevírám zrovna chlapům...prostě mám něco alá že 'beru nohy na ramena', a pak si to vyčítám. Je to..nvm jestli to mám rozvádět...dotyčnému člověku jsem řekla, že už blog nemám, ale na tom minulým kdyby si přečetl novou adresu...tak by to nebylo nejlepší...když to teďka mezi náma začalo být lepší...možná si dělám klamné dojmy...ale snažil se tentokrát.
Máma si taky zvykla...poslouchala a dívala se se mnou na jejich MTV koncert...a celkem se jí to líbilo. Ale nejlepší bylo ráno, když mi oddělávala mobil z nabíječky...já eště napůl spala...prej 'co je to za fešáka' :D Ano mám na tapetě 'fešáka Jareda' :-D. A tátovi pustila 'The Kill' a prej 'tak todle mi přepošli na mobil' ;D.
Jo, vlastně OneRepublic byla má první velká závislost...vlastně furt to je má závislost. Ale na příští rok se těším...to prý určitě pojedem ať se děje co se děje...ještě kdyby klapli ti Marsáci. ;-) Mě to trhalo a ještě furt trhá srdce...když někdo mluví, že jde na jejich koncert :/. Jednou se tam dostaneš. ;-)
Já prostě někdy už jinak nemůžu než se vybrečím...ale musím být sama...nesnáším, když mě někdo vidí brečet...prostě ukazovat slabosti. Já bych ráda neukazovala moje depky, ale bohužel se velmi odrážejí na mé náladě, takže je to vidět...ale kombinuju to s černým humorem...protože jinak se to nedá ;-). Já si spíš hned tak nepustím těsně k tělu. A navíc mám tu největší slabinu, kterou nikdo neví. Prostě nenechám se zranit...bohužel ta největší slabina mě zraňuje a to hodně. A ten člověk ji využívá, vždycky když mu něco vyčtu. Jsem ovšem ráda, že ji nezná nikdo ze školy ani podobně. Ale nechápu, proč lidi žárlí a zrovnana mě...co mi závidí?! já je prostě nechápu...nejsem ta vhodná osoba k závisti...nic jsem jim neudělala. :-( A to že jsem hubená...já za to nemůžu, tak jsem se narodila a že žeru a nic na mě není poznat...stejnak je to to nejmenší k závisti. :-(

5 Amaranthes Amaranthes | Web | 2. června 2011 v 21:22 | Reagovat

S těma chlapama je to složitější :-) Mám jen dva, o které bych hodně stála..Jednoho miluju víc, než svůj život, ale mou i jeho vinou se to zmatlalo. Já s ním neuměla zacházet, on asi nechápal, co se se mnou děje. A pochybuju, že to dám ještě někdy do stavu takového, jako před několika lety :-( Ten druhý...eh..nevím, jestli to můžu napsat...má to souvislost s tím oblíbeným počítacím předmětem a víc si snad domyslíš... ;-)
Já na jejich koncertě byla, ovšem díky určitým lidem jsem na Jareda neviděla a ještě mi bylo nadáno do krav, takže to trošku zhoršilo dojem z koncertu. A štve mě, že všichni pořád mluví o tom, že na ně půjdou a kdesi cosi a já na to nemám :-(  Moje máma si Jareda oblíbila zvlášť kvůli This Is War a teď už bych řekla, že ho má ráda taky :-)
Přesně, nesnáším, když se někdo dívá, jak brečím, když vidí moje slabiny. Já jich mám bohužel několik. Lidi toho často využili a proto už si tolik nepouštím lidi k tělu, takže mi trvá, než se s někým skamarádím natolik, abych mu byla schopná trošku důvěřovat ;-) Většinou se pak ty důvěrnosti obrátí proti mně a mně zbydou jen oči pro pláč. Nemít svou bojovnost a hrdost (která mi někdy docela překáží), tak už asi nejsem...

6 Miška Miška | Web | 2. června 2011 v 21:46 | Reagovat

[5]: Mluvíš mi z duše...já prostě když mám někoho blízko myslím teda ty chlapy...tak hodím zpátečku...a celý to 'spadne' :-(. Jeden kluk tedy ze zpátečního pohledu po mně 'jel' a já se pak do něj taky zamilovala...jenže pak jsem hodila tu 'zpátečku' a nevěřila, že má o mě opravdu zájem...ale dneska když ho vidím, tak  říkám, že je lepší, že jsem s ním nic neměla. ;-) A teďka ten druhej...začalo se to rozjíždět dřív než jsem se do něj zamilovala...takže jsem ho poprvé odpálkovala a pak jsme se párkrát doslova srazila a byla jsem v tom až po uši...a prostě občas jsmesi prohodili pohledy...ale pak nehne se to dál...pak prohodil nějakou sarkastickou 'hlášku' přímo vedle mě a teďka...jsem zmatená...možná bych měla rezignovat, jenže v tom lítám až po uši.
Mělas jim taky nadat ;D jo to znám :/ Moje máma je taky na rock...takže my nemáme problém ;-) Ale poprvé přirovnala Marsáky k 'začátku Oceánů' (Petr Muk v čele)...já jen wtf?! :-D. Ale jo, snaší to dobře. A otec je metalista...takže já jsem mix. Na Metallice a Nirváně jsem vyrůstala...lepe řečeno mě to uspalo ;D. A od mámy - U2 a Depešáky, apod. ;D
To já taky ne...snažím se o tom s mámou mluvit...některý věci jsu asi lepší...jsem obezřetnější...dávám si víc pozor na to, co komu o sobě řeknu, a tak. Naštěstí mám 2 super kámošky, který za mnou stojí, ať se děje, co se děje. Jedna sice o mých 'jak jsem blbá, škaredá apod.' depkách nevydrží poslouchat, ale já se upřímně nedivím...ona mi řekne, že to není pravda a že to nebude rozebírat, protže to prý není pravda :D. Jsem za ně ráda. A zbytku neříkám o sobě vše...některým hodně přemýšlím, co o sobě říct a co ne. ;-)
Jo to já bych tady taky nebyla. :-)
Ty jsi moje druhé já jak vidím! :-D :-)

7 Amaranthes Amaranthes | Web | 2. června 2011 v 21:58 | Reagovat

Omlouvám se, ale už půjdu spát, mám horečku a už sotva vidím na monitor. Tak dobrou noc a hezky se vyspi ;-) A měj se hezky :-) Zítra ti na to zase napíšu nějakou mini slohovku :-) Ahoj :-)

8 Miška Miška | Web | 2. června 2011 v 22:03 | Reagovat

[7]: Jo, neomlouvej se...já už musím jít taky spát...brzké vstávání ;D. Ty se taky hezky a měj se též hezky a zítra se těším na slohovečku :-D :-). Čauky! =)

9 ♥ Matulinka - Sbínko ♥ ♥ Matulinka - Sbínko ♥ | Web | 3. června 2011 v 21:10 | Reagovat

Náhodou já ty tvoje "žvásty" čtu ráda :D a nedivim se, že si kvůli sluchátkám šílela, to já bych se taky asi zbláznila..do školy jedu hodinu, což znamená dvě hodiny poslouchání denně..a bez toho se prostě neobejdu!! :D a písnička je taky moc pěkná ;)

10 Miška Miška | Web | 3. června 2011 v 21:54 | Reagovat

[9]: Fakt? :D Tak aspoň někdo! :D Moje zachránkyně ;D. No toš to mi povídej...já den bez hudby...tak jsem mrtvá :-D ;-) Eště kdybys viděla v jakým mám stavu ty sluchátka - 1 nefunguje...a celý je to rozervaný :D a eště mám doma nový, ale ty si schovávám do Anglie :-P To jsem ráda, že se líbí. ;-)

11 Amaranthes Amaranthes | Web | 4. června 2011 v 20:14 | Reagovat

[6]: Slíbila jsem ti, že dopíšu to "slohovku"..sice trochu pozdě, ale přeci :-)
Já jsem se skamarádila s jedním klukem, kterého když jsem poprvé uviděla, tak jsem se do něj na první pohled zamilovala. Do té doby mě nějací kluci vážně nedojímali, ale pak jsem prostě zůstala stát jako opařená a koukala na toho boha, co přede mnou právě prošel....časem se mi do ruky dostalo jeho icq, tak jsme si začli psát. Párkrát jsme se sešli a myslím, že jsme si spolu skvěle rozuměli...Ale pak se to začalo nějak hatit...a dál už to nemůžu rozebírat, jelikož bych musela jít do podrobností a nechci riskovat, že by na to přišel... ;-) Každopádně..přestali jsme si psát a pak jsem odešla ze školy..částečně kvůli němu a pak i kvůli některým předmětům, které jsem horko těžko zvládala.
Toho druhého "pana" jsem poznala na týhle střední, jenže je tu poněkud více komplikací. Sice je mladý, povahou by mi vyhovoval...ale jsou tu tři fakta, přes které nejede vlak. Takže se docela často provokujeme...navíc si někdy začne..a kdybys věděla ty tři fakta, buď si jistá, že bys z toho byla docela solidně mimo ;-)
Toť mé dvě známosti...
Moje mamka je taky rockerka, miluje například Queeny a další kapely jí rozhodně cizí nejsou ;-) A otec? Nevím, ale vím, že byl bubeník :-D
Mimoto..Metallica, U2...bomba skupiny ;-)
Já jsem bohužel zjistila, že nemůžu spoléhat ani na ty přátele, o kterých jsem si myslela, že vážně přáteli budou. Ale mnohdy jsem se spletla.
S mamkou mám super vztahy a můžu jí říct téměř cokoliv, za což jsem jí vděčná.
A lidé okolo do mně naopak pořád hustí, jak jsem škaredá, pitomá atd., takže se to na mně pak odrazí...

12 Miška Miška | Web | 4. června 2011 v 20:47 | Reagovat

[11]: Ale není pozdě. ;-)
Mě se před těmahle dvěma kluci jenom líbili...nikdy jsem se nezamilovala před něma, jenže když to přišlo...přesně jak říkáš - opařená. Proč když se mi musí líbit nějakej kluk, tak to musí být tak děsně komplikovaný. :/ Většinou si mě ty kluci vyhledaj sami, jenže já prostě...to trvá, než zjistím, že jsem zamilovaná taky...s tím prvním to trvalo dýl...takže on byl zamilovanej a já taky...jenže já prostě nevěděla co dělat...a navíc se toho lekla...a prostě jsem si 'vytáhla záchranný padák', a pak ztratil zájem. Můj zájem pak taky ochladl a dneska když ho vidím...tak si říkám, co se mi na něm kdy mohlo líbit :-D.
Druhej je asi o 3-4 roky starší :-D a byl galantní a všechno...začali jsme si povídat...tedy lépe řečeno on začal a choval se ke mně hezky...jenže opět já hned nebyla zamilovaná až pak...chvíli to i vypadalo nadějně. Chtěla jsem si s ním i promluvit, jenže on je furt obklopenej 'kamarádkama' nebo co...a jednou prostě vedle mě velmi nahlas prohodil takovou hlášku že 'na lásku se musí čekat'. A od té doby to jde od 10ti k 5ti. A teď když jsem se rozhodla, že rezignuju, tak vidím letáky s fotkou, na které je on, po celý škole, tak je to vážně super. -.-
Čím víc jsem starší tím lepší 'týpci'. :S ;-)
Přeji ti hodně štěstí. Taky máš super 'případy' ;D. Tady vidíš, jak krutej může být osud. By mě zajímalo, do jakých 'případů' se ještě zamiluju. :-D :-) Rozhodně se mám na co těšit. :D
To ta moje taky. ;D Dneska jsem si ověřila, že Marsáky už si zapamatovala. Dřív jsem jí musela říkát 'však víš, toho zpěváka mám na tapetě, na jejich koncert jsme se dívali na MTV' ;D To máš dobrý. :-D Můj mi hrál na kytaru a já prý usínala u toho nejtvrdšího metálu. :D
Jo to jsou. Já je poslouchám doteď. ;-)
Já jak na který. Vím, že pár lidí si na ně pouze hraje. A taky jim neřeknu ani slovo z mého života, lépe řečeno to nejblizší, co se mé osoby týká. S jednou se znám od 1. třídy a s druhou od 4. i když jsme se začaly kamarádit až na gymplu. :-)
Já mám taky s mamkou bezva vztah. Můžu se jí svěřit se vším. Samozřejmě něco málo si taky nechavám pro sebe. ;-) Myslím si, že když je jen dcera s mámou, tak sobě víc přimknou. ;-)
Jo to mi povídej, mně to taky říkají. Ale já tím, čím jsem si v dětsví prošla, tak jsem si vytvořila pevnou bariéru. Ale některý věci přece jen trochu zabolí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama