Květen 2011

-R E D R O S E- (část první)

30. května 2011 v 21:40 | Miška |  Storky
Tak nejprve vám vysvětlím o co jde: Ano, zase po...x letech jsem si usmyslela, že napíšu nějakou 'story' a tady jí máte! Lépe řečeno první část. Je to takový všeho mix do jednoho, o co se zajímám. Takže to bude menší či větší 'blázinec'. Podoba kapely a dalších jmen je čistě náhodná až na pozdější názvy historických jmen. Máte širokou možnost vlastní představivosti, kde jí použít. Takže si představte pod tím, co chcete. I pod kapelou, mně je to jedno. Ale dala jsem to tak, aby to nikomu 'nenadržovalo' a já byla 'nestranná' aspoň pro vás. ;)) Ale opravdu to jméno kapely nemá souvistlost s jakoukoliv mojí oblíbenou kapelou ani jinou. Má to smysl jen na pozdější vývoj příběhu, jen symbolicky. ;)) Přeji příjemné počteníčko a třeba to přelouskáte. ;)))
+ malý trailerýk (jsem se trošku nudila, tak jsem k tomu něco 'připletla' doufám, že se aspoň trochu líbí...jen krajně 'spoilerní'. Takže je to na vás. A btw: ta podoba těch dvou postav (jedna historický kostým, druhá 'normální' člověk) není schválně spíše naopak. Prostě jsem nevěděla s kým jiným to udělat...takže se velmi omlouvám. ;-D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
-T R A I L E R-

POMOOOOC!!!

30. května 2011 v 16:54 | Miška |  Everything else
MNĚ NEFUNGUJE PSÁT V POLOŽKÁCH MENU!!! SAKRA UŽ ASPOŇ 2-3 TÝDNY!!! JSEM SI MYSLELA, ŽE JE TO JEDEN Z TĚCH "ERRORŮ" CO SE TADY NA BLOGU STÁVAJÍ NORMÁLNĚ!!! JENŽE TODLE UŽ JE PROBLÉM!!! STÁVÁ SE TO NĚKOMU Z VÁS TAKY? JESTLI VÍTE ČÍM TO JE, TAK NAIŠTE! JINAK JIM TAM NA BLOG.CZ NAPÍŠU NEPĚKNÝ DOPIS!!!

PROTO TEĎ NĚMŮŽU PŘIDAT MEZI SBéčka
Marký Leto. Mimochodem vítám!!! ;D Má ráda 30 SECONDS TO MARS (YAY, aspoň je "skóre trochu vyrovnané") a píše super STORKY. CHECK IT OUT!!!

A PROTO TAKY NEVIDÍTE MOJI NOVOU RUBRIKU - 30 SECONDS TO MARS! :((((
A ANI NEUVIDÍTE MOJI BUDOUCÍ RUBRIKU - STORKY! :((((( Ale naštěstí první část příběhu byste měli vidět v co nejblizší době ;).

ACH JO, PROČ? :'(

Start Again (Capricorn)...

11. května 2011 v 22:10 | Miška |  Žvásty
Včerejšek nebyl takový, jaký jsem si představovala ale budiš, nebylo to ani nejhorší. Samozřejmě, jak se mohl výlet do Prahy (kde to znám zprava doleva) vyrovnat Terezínu...ale i tak. Učitel nám neukázal otisky ve zdi po kulkách v kostele Cyrila a Metoděje...tedy po parašutistech, kteří podnikli akci proti Heydrichovi. Samozřejmě tam se mnou bylo osazenstvo, které o dějiny a vůbec památky a 2 sv. válku nemá zájem...takže jsem byla poněkud unavená a otrávená. A upřímně se mi stýskalo po kamarádech. Všichni se těšili na Václavák...jo jasně...my jsme nakonec prošli KFC a Starbucks (koupila své drahé mamince čokoládu, aby jí to taky nebylo líto (:D), a já si dala karamelové kapučko...to bylo asi to nejhezčí). Pak jsme byli ve vojenském muzeu, kde se mě asi nejvíc zaujala expozice s oblečením, standgunem a granátem z osudné operace (pozor na výraz 'atentát'). Jinak tam byla ještě dole expozice - 1sv. válka...ale na tu moc nejsem...a celé unavené se mi tam ani popravdě moc nechtělo...tak jsme nakonce prošli krátkou výstavu fotek apod. mám pocit že to byli židé z koncentračních táboru...a fotky byly drastické...ale nejlepší věci jsou ty autentické. Pak jsme se měli fotit na tanku před muzeem, jenže mě chytla pořádná křeč do nohy, takže jako jedinej debil stojím před tankem. Poté následovala cesta do Holešoviček, jenže tam ta zatáčka už vůbec není podobná reálu...takže byla užitečná akorát velká cedule, kde bylo vše popsáno a výklady učitelů. Pak jeden z nich se nás ptal, jestli nás to baví...to bych tam asi tak nestála, ne?! -.- No a teď ty veselejší věci potkali jsme krále Tonga ve slamáku (vůbec nemám páru, kde to je), samozřejmě než jsem se probrala byl už pryč, viděl jsem z autobudu SaSaZu (O2 Arénu nevyjímaje) - takže OneRepublic 'pamětihodnosti' jsem tak nějak zkoukla. V Mekáči to bylo taky zajímavé, nedali nám McFlurry...takže zase ten co na ně naběhl jsem byla já...nedali nám jednu tu zmrzku navíc jak navrhoval pán vedle...le zapomněl nám tu zmrzku jaksi započítat a holky mi přenechali keramičký hrneček McCafé, který nám dali zdarma...tak aspoň něco. Jinak mi také hodně po cestě pomohla písnička CAPRICORN (od 30 Seconds To Mars). Ano, ano pěkně stará písnička...ale úžasná....a já se stala opět 'narkomanem'. Tak tady ji máte za odměnu, že jste to možná někteří celý přečetli. ;D